Het Team

Op De Bron werkt een enthousiast en veelkleurig team. Maar wie is wie?
Zie hieronder:

Henk Drost

Directeur
h.drost@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Jiske van der Hoek

Leerkracht groep 3 + onderbouwcoördinator + ICO
jh.vanderhoek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do mo

Nelie van Dam

Leerkracht groep 8 + bovenbouwcoördinator
n.vandam@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - do mo

Charlotte Bout

Intern Begeleider
c.bout@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do

Roelie van Roekel

Intern Begeleider
r.vanroekel@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di + do

Heleen Ike

Leerkracht groep 1
h.ike@smdb-lunteren.nl
aanwezig : ma - do

Wendy Soetendaal

Leerkracht groep 1
w.soetendaal@smdb-lunteren.nl
aanwezig: vrij

Caroline van As

Leerkracht groep 1
c.vanas@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Lian Koelewijn

Leerkracht groep 1
l.koelewijn@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Annelies de Leur

Leerkracht groep 1
a.deleur@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Nelleke van Veen

Leerkracht groep 2
n.vanveen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma + di

Phia Brunekreeft

Leerkracht groep 2
p.brunekreeft@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Rina Helder

Leerkracht groep 2
r.helder@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Paula van de Pol

Leerkracht groep 3
p.vandepol@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma+di

Willemieke Dekker

Leerkracht groep 3
w.dekker@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Annet Pater

Leerkracht groep 3
a.pater@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Erna Wessels

Leerkracht groep 4
e.wessels@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - do

Sanne Verloop

Leerkracht groep 4
s.verloop@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Elise van Gelder

Leerkracht groep 4 en 5 + taalspecialist
e.vangelder@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do en vrij

Marja Liefting

Leerkracht groep 5
m.liefting@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe, vrij

Emily van den Top

Leerkracht groep 5
e.vandentop@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Wilco Thomassen

Leerkracht groep 5
w.thomassen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Marja de Zwart

Leerkracht groep 5
m.dezwart@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do

Gisette Wiesenekker

Leerkracht groep 6
g.wiesenekker@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Pauline Pors

Leerkracht groep 6
p.pors@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Martijn Louwen

Leerkracht groep 7
m.louwen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Tamara Voskuil

Leerkracht groep 7 en groep 8
t.voskuil@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di + do, vrij

Kathelijne Russcher

Leerkracht groep 7 en ICT-er
k.russcher@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe - vrij

Marije Schipper

Leerkracht groep 8
m.schipper@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Tim van de Kamp

Leerkracht groep 8
t.vandekamp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma + di , do + vrij

Rebecca Hermans

Leerkracht groep 8
r.hermans@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe + do (werkdrukverlichting)

Jan van Eunen

Joalien de Graaf

Onderwijs ondersteuner
j.degraaf@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Dieke Verkuijl

Onderwijs ondersteuner
d.verkuijl@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Helma Bos

Leerlingbegeleider
h.bos@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe

Jennie Kempeneers

Leerlingbegeleider
j.kempeneers@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di mi + do mo

Gijs Harthoorn

Conciërge
concierge@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en vrij

Heidi Kattenbroek

Secretaresse
h.kattenbroek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe en do

Op zoek naar een baan in het onderwijs?

Wij zijn altijd op zoek naar invallers en mogelijk vaste krachten. Lijkt het je leuk om ons team te versterken? Stuur je mail met motivatie naar basisschooldebron@smdb-lunteren.nl. We komen graag met je in contact!