Het Team

Op De Bron werkt een enthousiast en veelkleurig team. Maar wie is wie?
Zie hieronder:

Henk Drost

Directeur
h.drost@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Jiske van der Hoek

Leerkracht groep 3 + onderbouwcoördinator + ICO
jh.vanderhoek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, do mo, vrij

Nelie van Dam

Leerkracht groep 8 + bovenbouwcoördinator
n.vandam@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - do mo

Charlotte Bout

Intern Begeleider
c.bout@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do

Roelie van Roekel

Intern Begeleider
r.vanroekel@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di + do

Heleen Ike

Leerkracht groep 1 (Berengroep (ma)) + leerlingbegeleider (di en do)
h.ike@smdb-lunteren.nl
aanwezig : ma, di en do

Sanne Verloop

Leerkracht groep 1 (Berengroep)
s.verloop@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Annelies de Leur

Leerkracht groep 1 (Muizengroep)
a.deleur@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do en vrij

Lian Koelewijn

Leerkracht groep 1 (Muizengroep)
l.koelewijn@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Caroline van As

Leerkracht
c.vanas@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Rina Helder

Leerkracht groep 2 (Vissengroep)
r.helder@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Nelleke van Veen

Leerkracht groep 2 (Poezengroep)
n.vanveen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma + di

Phia Brunekreeft

Leerkracht groep 2 (Poezengroep)
p.brunekreeft@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Paula van de Pol

Leerkracht groep 3
p.vandepol@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma+di

Willemieke Dekker

Leerkracht groep 3 (woe -vrij) + werkdrukverlichting (di)
w.dekker@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Eleanne Biesheuvel

Leerkracht groep 3
e.biesheuvel@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - do

Erna Wessels

Leerkracht groep 4
e.wessels@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Wendy Soetendaal

Leerkracht groep 4 + rekenspecialist
w.soetendaal@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do en vrij

Marja Liefting

Leerkracht groep 4
m.liefting@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Elise van Gelder

Leerkracht groep 4 + taalspecialist
e.vangelder@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do en vrij

Marit Geluk

Leerkracht groep 5
m.geluk@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Wilco Thomassen

Leerkracht groep 5
w.thomassen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe en vrij

Lisa Zandsteeg

Leerkracht groep 6
l.zandsteeg@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Koen Nijenhuis

Leerkracht groep 6
k.nijenhuis@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe en vrij

Pauline Visser

Leerkracht groep 6
p.visser@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Emily van den Top

Leerkracht groep 7
e.vandentop@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Annet Pater

Leerkracht groep 7 + vertrouwenspersoon
a.pater@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Gisette Wiesenekker

Leerkracht groep 7
g.wiesenekker@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Martijn Louwen

Leerkracht groep 8 + vertrouwenspersoon
m.louwen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe - vrij

Marije Schipper

Leerkracht groep 8
m.schipper@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do - vrij

Kathelijne Russcher

Leerkracht groep 5 (do), groep 8 (di), Opmaatklas (vrij) + ICT-er (woe)
k.russcher@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Margreet Duijzer

leerkracht Plusklas Vereniging (ma en di)
m.duijzer@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Marja de Zwart

Leerkracht werkdrukverlichting
m.dezwart@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di

Joalien de Graaf

Onderwijs ondersteuner
j.degraaf@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Dieke Verkuijl

Onderwijs ondersteuner en medewerker BSO
d.verkuijl@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Voorschoolse Opvang op dinsdag en woensdag

Judith van der Mel

Onderwijs ondersteuner en medewerker BSO
j.vandermel@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do, vrij

Voorschoolse Opvang op donderdag en vrijdag
Naschoolse Opvang op dinsdag

Alina Ribbers

Onderwijs ondersteuner
a.ribbers@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Jennie Kempeneers

Leerlingbegeleider
j.kempeneers@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma mo + do mo

Magda Hardeman

Pedagogisch medewerker BSO
m.hardeman@smdb-lunteren.nl
Naschoolse Opvang op maandag en donderdag

Anne den Braber

Pedagogisch medewerker BSO
a.denbraber@smdb-lunteren.nl
Naschoolse Opvang op vrijdag
(Op de Wegwijzer)

Gijs Harthoorn

Conciërge
concierge@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en vrij

Heidi Kattenbroek

Secretaresse
h.kattenbroek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe en do

Aron Vink

Vakleerkracht Gym
a.vink@smdb-lunteren.nl
Aanwezig op dinsdag en donderdagmorgen in 't Sporthuus,

Henk van Ravenswaaij

Facilitair manager vereniging
h.vanravenswaaij@smdb-lunteren.nl

Op zoek naar een baan in het onderwijs?

Onze actieve vacatures staan op onze verenigingsite SMDB Lunteren,  neem daar gerust een kijkje.

Daarnaast zijn wij altijd op zoek naar invallers en mogelijk vaste krachten.

Lijkt het je leuk om ons team te versterken?
Stuur je mail met motivatie naar basisschooldebron@smdb-lunteren.nl
We komen graag met je in contact!