Het Team

Op De Bron werkt een enthousiast en veelkleurig team. Maar wie is wie?
Zie hieronder:

Henk Drost

Directeur
h.drost@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Jan van Eunen

Leerkracht groep 3 en onderbouwcoördinator
j.vaneunen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Wouter van de Hoef

Leerkracht bovenbouw en bouwcoördinator
w.vandehoef@smdb-lunteren.nl
ma - woe, vrij

Charlotte Bout

Intern Begeleider
c.bout@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do

Roelie van Roekel

Intern Begeleider
r.vanroekel@smdb-lunteren.nl
di + do

Heleen Ike

Leerkracht groep 1
h.ike@smdb-lunteren.nl
aanwezig : ma - do

Wendy Soetendaal

Leerkracht groep 1
w.soetendaal@smdb-lunteren.nl
vrij

Caroline van As

Leerkracht groep 1
c.vanas@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Nelleke van Veen

Leerkracht groep 1
n.vanveen@smdb-lunteren.nl
ma + di

Annelies de Leur

Leerkracht groep 1
a.deleur@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Lian Koelewijn

Leerkracht groep 2
l.koelewijn@smdb-lunteren.nl
ma - woe

Phia Brunekreeft

Leerkracht groep 2
p.brunekreeft@smdb-lunteren.nl
aanwezig: do + vrij

Rina Helder

Leerkracht groep 2
r.helder@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Paula van de Pol

Leerkracht groep 3
p.vandepol@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma+di

Jiske van der Hoek

Leerkracht groep 3
jh.vanderhoek@smdb-lunteren.nl
ma + di

Annet Pater

Leerkracht groep 3
a.pater@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Elise van Gelder

Leerkracht groep 4
e.vangelder@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe en do

Erna Wessels

Leerkracht groep 4
e.wessels@smdb-lunteren.nl
ma - do

Marcha Hirdes

Leerkracht groep 4
m.hirdes@smdb-lunteren.nl
ma + di

Rebecca Hermans

Leerkracht groep 4 en inval
r.hermans@smdb-lunteren.nl
do + vrij

Sanne Verloop

Leerkracht groep 4
s.verloop@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Marja Liefting

Leerkracht groep 5
m.liefting@smdb-lunteren.nl
ma - vrij

Emily van den Top

Leerkracht groep 5
e.vandentop@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Gisette Wiesenekker

Leerkracht groep 6
g.wiesenekker@smdb-lunteren.nl
ma - vrij

Tim van de Kamp

Leerkracht groep 6
t.vandekamp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Marja de Zwart

Leerkracht groep 7
m.dezwart@smdb-lunteren.nl
ma + di

Kathelijne Russcher

Leerkracht groep 7 en ICT-er
k.russcher@smdb-lunteren.nl
ma, woe - vrij

Marije Schipper

Leerkracht groep 7
m.schipper@smdb-lunteren.nl
ma - vrij

Martijn Louwen

Leerkracht groep 8
m.louwen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Nelie van Dam

Leerkracht groep 8
n.vandam@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Joalien de Graaf

Onderwijs ondersteuner
j.degraaf@smdb-lunteren.nl
ma - vrij

Marja Hoogervorst

Onderwijs ondersteuner
m.hoogervorst@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma mo, di mo, woe mo, vrij mo

Helma Bos

Leerlingbegeleider
h.bos@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe

Jennie Kempeneers

Leerlingbegeleider
j.kempeneers@smdb-lunteren.nl
di mi + do mo

Gijs Harthoorn

Conciërge
concierge@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en vrij

Heidi Kattenbroek

Secretaresse
h.kattenbroek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe en do

Op zoek naar een baan in het onderwijs?

Wij zijn altijd op zoek naar invallers en mogelijk vaste krachten. Lijkt het je leuk om ons team te versterken? Stuur je mail met motivatie naar basisschooldebron@smdb-lunteren.nl. We komen graag met je in contact!